אודות

שלום לך. ronibig2
שמי רוני ראוזניץ.

משנת 1988 אני עוסק בהוצאה לאור, הפקה ובניהול פרוייקטים בסביבת העיצוב הגרפי, התדמית, השיווק, היצירה והפרסום. שירות המבוסס על היכרות מעמיקה עם החומרים והטכנולוגיות המתקדמות ביותר.

אני עוסק בהפקות בתחום הנייר עם שילוב חומרים וטכנולוגיות מתחומים נוספים כגון הדפסה ושימוש בסוגי מתכות, עץ, זכוכית, חומרים פלסטיים, טקסטיל ועוד, ובכך מספק פתרונות רבים המאפשרים ביצוע פרויקטים מורכבים ומיוחדים בשיתוף עם תאגידים וחברות במגזרים שונים.

בנוסף לניסיון ולידע הטכנולוגי הנרחב אני בעל קשרים רבים ומסועפים עם ספקי משנה ובתי דפוס שונים בארץ ובעולם. כמו כן אני בעל ניסיון בכתיבה, עריכה, עיצוב, עימוד ספרים וחוברות, מאזנים, קטלוגים, אריזות ופרסומים שונים ומגוונים.

מטרתי היא ליצור את המוצר הטוב והמתאים ביותר לכל אחד מלקוחותי מבחינת העיצוב, הביצוע וההפקה מתוך הבנת צרכיו. אני מאמין כי שירות טוב, איכות מוצרים מעולה ותקשורת טובה עם הלקוחות, מהווים יסודות איתנים להשגת המוצר הרצוי. החיבור של מגוון השירותים אותם אני מספק מייעל את תהליכי העבודה, מקצר לוחות זמנים ומבטיח את איכות המוצר הסופי.

מבין לקוחותי מצויים גופים בתחומי התרבות והאמנות, מוזיאונים, גלריות ואומנים, חברות תקשורת, חברות מובילות בתחום מוצרי המדף, התעשיה, רשתות מזון, חברות אופנה, גופים מוסדיים וממשלתיים, מפעלים בתחום ההיי-טק והסטרטאפ ועוד.

אני מלמד ומעביר קורסים במוסדות אקדמיים שונים כגון האוניברסטיה הפתוחה, בית הספר לאומנות "מנשר לאומנות" מכון וייצמן, גופים פרטיים ועוד.

עבודותי זכו בפרסים רבים בארץ ובעולם.

לקוחותינוהמלצות

icon-fb lin

אימייל: ronny@brs.co.il ,טלפון: 052-5251759

© 2000-2024 Neo Production . All Rights Reserved.

דילוג לתוכן